Ing. Slavomír Molnár

slavomir molnar

[email protected]
0908 829 097

Ing. Slavomír Molnár

finančný sprostredkovateľ, finančný poradca

o mne

Môj príbeh vo finančnom sprostredkovaní sa začal písať v máji 2008. Prvé dva roky to bolo také nič nerobenie. Mojím cieľom bolo zmeniť vnímanie prácu finančného sprostredkovania, patriť medzi úplnú špičku v odbornosti na Slovensku a sníval som o tom, že klienti budú moje služby vyhľadávať sami. Otázka znela, prečo by si mali vybrať mňa, keď nás je na trhu niekoľko desiatok tisíc. Cieľ bol jasný. Musím byť natoľko dobrý, aby ma klienti chceli spoznať.

V roku 2010 som začal šprtať do online sveta. Vznikla moja prvá verzia osobnej stránky, prvé odborné články. O rok neskôr som pridal fanpage na facebooku. V 2013 som začal spoločne s kamarátom vyvíjať kalkulačku poplatkov investičného životného poistenia, po dokončení ktorej som bol pozvaný na rozhovor do denníka N. Medzitým sme dokončili aj porovnávač rizikového poistenia, ktorý sme zverejnili na webe Totalmoney. Postupom času pribúdali vyjadrenia a citácie v médiách. Ďalší krok bolo zabezpečiť skvelý servis pre klientov a tak som dohodol s Katkou, ktorá mi pomáha s administratívou a je moja pravá ruka. Nasledovala spolupráca s portálom financnahitparada.sk, kde pôsobím ako ich analytik. Vytvoril som niekoľko ďalších webov a kalkulačiek. Analýzu produktov a aktualizáciu kalkulačiek dnes robí analytik Stano. Sme skvelý tím.

Som detailista. Rád sa hrabem v číslach a podmienkach produktov, mám rád otvorené vzťahy, prirodzenosť a milujem, keď za sebou môžem nechať nejaký pozitívny prínos. A môže byť niečo dokonalejšie ako slúžiť druhým a vytvárať základy pre vznik online nástrojov vo finančnom sprostredkovaní? Tak v toto verím.

    Všetky články od autora Slavomír Molnár: