Cenník

Cenník finančného poradenstva

Konzultácia a poradenstvo s následným sprostredkovaním finančného produktu – zdarma.

Celý proces u nás prebieha nasledovne:

 1. konzultácia formou osobného stretnutia alebo prostredníctvom videohovoru
 2. do niekoľkých dní vám posielame mailom sumár z našej konzultácie tak, aby ste si mohli všetko pozrieť slobodne a transparentne
 3. pokiaľ vám náš návrh bude dávať zmysel a v našej službe uvidíte pridanú hodnotu, pokračujeme v ďalších konzultáciách až do úplného vyriešenia vašich požiadaviek

 

Vysvetlenie:

Podľa zákona 186/2009 o finančnom sprostredkovaní a poradenstve som finančný sprostredkovateľ. Finančný sprostredkovateľ je platený vo forme provízie od finančnej inštitúcie za sprostredkovaný produkt.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu

Povedzte mi o vašich potrebách a požiadavkách.

  Najčastejšie kladené otázky ohľadom ceny finančného poradenstva

  ⭐ Aká je výška provízie za jednotlivé finančné produkty?

  Výška provízie závisí od typu sprostredkovaného finančného produktu. Pri úverových produktoch sa štandardne pohybuje medzi 1% – 1,5% z poskytnutej výšky úveru. Pri životnom poistení je výška provízie okolo 110-130% z ročnej platby klienta do poistenia. Za sprostredkovanie zmluvy 2. piliera alebo 3. piliera sa provízia pohybuje v rozmedzí niekoľkých desiatok eur. Pri investičných produktoch slúži ako provízia zaplatený vstupný poplatok klienta.

  ⭐ Kto vypláca províziu finančnému sprostredkovateľovi?

  Províziu za sprostredkovanie finančného produktu vypláca finančná inštitúcia, s ktorou klient podpíše zmluvu. Náklady na províziu tak neznáša klient priamo a sprostredkovateľ pre neho nie je náklad navyše.
  Jediným produktom, kde klientovi viditeľne vzniká náklad na výplatu sprostredkovateľa sú investície. Na úhradu provízie slúži vstupný poplatok, ktorý je ale vždy transparentne vyčíslený.

  ⭐ Akú máte istotu, že nebudem vyberať produkt podľa výšky provízie, ktorú za produkt dostanem?

  Stopercentnú. Reputácia je jediná vec, ktorú v našom povolaní máme. Desiatky vydaných článkov, citácií v médiách a pozitívnych pozitívnych referencií klientov je to, na čom staviame. A to, čo budujeme už vyše 10 rokov, nevymeníme za vyššiu províziu na jednom produkte.

  ⭐ Budem platiť za konzultáciu, ak si napokon finančný produkt sprostredkujem cez niekoho iného?

  Nie. Našim cieľom je poskytovať tak vysokú kvalitu služieb, aby ste si nás vybrali pri riešení vašich potrieb. Jednoducho buď vás svojou kvalitou presvedčíme, alebo pracujeme zadarmo.