Skip to content

REFERENCIE KLIENTOV

Google referencie – pobočka Bratislava

Anabela JakabováAnabela Jakabová
09:45 16 May 24
Na p. Molnára som narazila cez články na jeho webe, po prečítaní ktorých mi bolo jasné, že je odborník a vo svojej práci sa vyzná. Riešili sme spolu životné poistenie a som veľmi spokojná – všetko mi zrozumiteľne vysvetlil, zodpovedal prípadné otázky a nastavil poistenie. Ďakujem ešte raz!
Martin KrškaMartin Krška
09:41 13 May 24
pán Molnár pomohol mne a manželke vybaviť hypotéku na kúpu pozemku a výstavbu domu. V svojej profesii sa podľa mňa dobre vyzná a celým procesom nás pekne previedol s vysvetlením každej fázy. Ďakujeme 🙂
Juraj StrakaJuraj Straka
19:30 29 Apr 24
S prístupom a profesionalitou pána Molnára maximálna spokojnosť od začiatku vybavovania hypotéky až po jej čerpanie. Aj v neštandarnej situácii bol pán Molnár ústretový, flexibilný, spoľahlivý a pomohol vyriešiť, čo bolo potrebné.
Michal TMichal T
06:49 17 Apr 24
Veľká vďaka za pomoc pri vybavení hypotéky na byt vo veľmi špecifickej situácii. SZČO, leasing na auto, potreba peňazí aj na rekonštrukciu a 90% financovanie… zdalo sa to nemožné. Vďaka Slavovi som sa vedel na to pripraviť a samotný proces mal zmáknutý od začiatku do konca, pomohol vybaviť rôzne výnimky, všetko išlo hladko aj vďaka dobrým vzťahom, ktoré má v banke… Slavo ide na istotu, „neskúša“. Je k vám úprimný, narovinu vám povie, v akej ste situácii a čo treba urobiť, žiadne žvásty, ide k veci. O odbornosti, profesionalite a o tom, že sa vyzná na finančných trhoch, nemáte najmenšiu pochybnosť. Ďakujem za túto skúsenosť a hlavne, úspešný výsledok 🙂
Michal MalíkMichal Malík
01:31 10 Apr 24
Strávil som výskumom rizikového životného poistenia približne 2 a pol mesiaca: či mi naozaj treba, čo je zbytočné a čo určite poistiť, na aké poistné sumy, čo znamená toto a čo znamená hento, čítal som poistné podmienky, výluky, definície a zoznam poistených kritických chorôb, progresie trvalých nasledkov úrazu, rozdiely v podmienkach medzi poisťovnami, a v neposlednom rade čo to vlastne bude stáť. Ak Vás vyčerpalo už len prečítať poslednú vetu, tak choďte za Slavom rovno. 🙂 A ak by ste sa pokúsili o niečo podobné, určite počas toho narazíte na Slavove články. Odporúčam si, samozrejme, prečítať aj iné, ale keď som sa ku koncu tohoto procesu vrátil k tym jeho, až potom som ich naozaj docenil a rozhodol som sa ho kontaktovať priamo. Treba podotknúť, že to nebola len jeho zásluha, ale značne tomu pomohla pani z poisťovne začínajúcej na G, ktorá pri mojej otázke, či mi vie porovnať ich a inú poisťovnu, doslovne citovala Slavov článok a iné. Recenzie tomu tiež pomohli a videl som odporúčanie na Reddite. A bolo to skvelé rozhodnutie. Slavov prístup mi sadol takpovediac ako ri* na šerbeľ. Komunikácia bola veľmi rýchla (kto vám odpíše o desiatej večer?), prístup do detailu orientovaný, priamy, otvorený, priateľský; poukazoval mi kopu štatistík a dát, kalkulačku, rôzne porovnania diagnóz, všetko čo som chcel vedieť. A čo je dôležité: keď nevedel, tak povedal že nevie alebo sa necíti na to kompetentne odpovedať (keď sme sa bavili o rozdieloch v diagnózach; na to snáď treba poznať niekoľko lekárov), túto vlastnosť by si malo osvojiť viac profesionálov. Bolo jednoducho vidno, že to má odmakané a to si v konečnom dôsledku získalo moju dôveru. Dostať sa do stavu, kedy by som sa cítil dostatočne kompetentne sa rozhodnúť ako nastaviť životné poistenie bol môj cieľ od začiatku a Slavo ma do toho stavu dostal v priebehu hodiny videohovoru. Po tom, čo mi všetko ukázal mi začalo byt jasné, že to bol od začiatku prehratý boj a je viacmenej nemožné dosiahnuť to na vlastnú päsť. Ak si chcete zjednodušiť život, Slava určite odporúčam, ale že som to skúmal sám, neľutujem. Práve naopak: myslím, že som Slavov prístup ešte viac kvôli tomu ocenil. Takže diky Slavo!
Kristína GajarskáKristína Gajarská
20:18 02 Apr 24
Slava sme oslovili keď sme riešili životné poistenie už pred takmer 10 rokmi a odvtedy si s nami prešiel už mnohými životnými situáciami,kedy nám vždy ochotne a odborne poradil/vybavil aj spolu s jeho šikovnou asistentkou Katkou. Určite odporúčam využiť ich služby 🙂
Erika RzavskáErika Rzavská
21:19 21 Jan 24
Urcite odporucam sluzby p. Molnara. S priatelom sme riesili cely priebeh hypoteky s p. Molnarom, ktory nam spolu s jeho timom, vratane pani Michnovej, velmi pomohol svojimi vedomostami a promptnou komunikaciou medzi bankou, nami, realitkou a katastrom. Kedze uz vidime, kolko casu a prace tato komunikacia zabera, nevidim dovod, preco by som to nabuduce mala riesit inak. Okrem hypoteky sme s priatelom riesili aj nastavenie investicneho portfolia cez pana Hajeka, ktory nam ochotne poradil a snazil sa nam rozumne rozvrhnut portfolio vzhladom na nase finacne moznosti. Za mna velka spokojnost.
Ján BračokJán Bračok
12:21 04 Jan 24
Slava sme kontaktovali s manželkou s prosbou o pomoc pri vybavovaní hypotéky a výberom životného poistenia. Aj napiek chvíľami veľmi komplikovanej situácii sa nám vďaka jeho skúsenostiam a znalostiam podarilo splniť si sen o vlastnom bývaní. Slavo mi pomohol vybrat a nastaviť si optimálne životné poistenie, čo tiež nebola jednoduchá úloha vzhľadom na moje rizikové povolanie.Slavo je absolútny profesionál vo svojom obore. Jeho proaktívny, ale zároveň priateľský prístup ku klientom robí aj tak zdanlivo komplikované a stresové procesy ako vybavovanie hypotéky a výber životného poistenia príjemnejšími činnosťami. Vrelo ho odporúčame!
Boris SzabóBoris Szabó
00:08 25 Dec 23
Rozhodnutie kontaktovať p. Molnára bolo napriek mojim predošlým nie príliš dobrým skúsenostiam s finančnými poradcami naše najlepšie rozhodnutie už po prvom spoločnom video hovore. Slavomír je úžasný človek, profesionál a v tom čo robí je bezpochyby jednotka na trhu. Obrátili sme sa na neho s prosbou o pomoc s vybavením hypotéky a napriek tomu, že sa nám zdala byť naša situácia neriešiteľná, Slavomír nám s ňou veľmi ochotne pomohol a za to, že v tomto období si už konečne zariaďujeme náš vlastný domček, ďakujeme iba jemu a jeho skvelému tímu. Napriek plnému kalendáru vždy ochotne zodvihol telefón a poradil aj mimo dohodnutého termínu, čo si nesmierne vážim. Rovnako tak najlepším rozhodnutím bolo aj nechať si poradiť s rizikovým životným poistením, ktoré mi vyriešil za podmienok, o akých sa mi mohlo iba snívať. Vďaka mu v neposlednom rade patrí aj za jeho fantastickú webstránku a mnoho dobre a detailne spracovaných tém na nej, ktorá ma koniec koncov priviedla až k nemu. Nestrácajte čas a neváhajte sa na Slavomíra obrátiť – dovolím si tvrdiť, že to bude rovnako aj vaše najlepšie rozhodnutie, ktoré môžete v živote spraviť. Odporúčam!
Branislav GrenušBranislav Grenuš
12:34 22 Dec 23
Maximálna spokojnosť. Pána Molnára som si všimol v médiách a na základe vynikajúcich recenzií som sa ho rozhodol kontaktovať. S manželkou sme potrebovali prekopať životné poistenie a každý z nás mal veľmi špecifickú situáciu. Neoľutovali sme – pán Molnár je špičkový profesionál, ktorý si dáva záležať na tom, aby ste všetkému rozumeli a vedeli, že rozhodnutie, ktoré robíte, je to najlepšie pre vašu konkrétnu životnú situáciu. Dokonca ani keď zo strany poisťovne došlo k nečakanému zvratu, neváhal situáciu okamžite a ochotne riešiť. Sme mu veľmi vďační, že spravil všetko pre to, aby sme boli spokojní a získali čo najlepší produkt. Oceňujem jeho obrovský prehľad, vôľu vysvetliť, mimoriadne transparentné riešenie a v neposlednom rade ochotnú a priateľskú komunikáciu. Navyše online stretnutia neuveriteľne uľahčovali organizáciu a šetrili čas. Vďaka patrí aj pani Michnovej, ktorá nám všetky administratívne záležitosti pomohla vybaviť rýchlo a efektívne.Okrem životného poistenia sme vyriešili aj investovanie i dôchodkový pilier. A nie je pochýb, že pána Molnára oslovíme aj s riešením hypotéky.
Juraj KočanJuraj Kočan
12:00 20 Dec 23
Chcel by som sa týmto poďakovať Slavovi Molnárovi a jeho teamu. Všetko prebehlo hladko, bez problémov a vysoko profesionálne. Úprimne môžem povedať, že Slavo má špičkovú odbornosť a zdravý zápal pre prácu, klient a komfort klienta je pre neho vždy na prvom mieste.
Mates MatesovicMates Matesovic
11:00 25 Nov 23
Napriek zlým skúsenostiam s predošlými hypotekárnymi poradcami mi Slavomír Molnár pomohol zabepečiť nie len najvýhodnejšie financovanie nehnutelnosti. Svojim proaktívnym, odborným a profesionálnym prístupom ma včas upozornil na nutnosť reštartovania hypotéky pred zvyšovaním úrokových sadzieb, čím veľkou mierou prispel k dodržaniu mojich dlhodobých finančných planov.
michaela pazmovamichaela pazmova
14:40 03 Oct 23
S panom Molnarom mam tie najlepsie skusenosti. Mam vo vseobecnosti problem doverovat financnym poradcom, ale pan Molnar si ma ziskal najskor svojimi odbornymi clankami na internete, ktore mi davali zmysel a nasledne hned na prvom stretnuti, a to najma svojou odbornostou, sirokym rozhladom v odbore, ponukou roznych rieseni, hlada idealny produkt Vam na mieru. Ak vidi, ze je pre Vas nieco nevyhodne, neponuka Vam to, vsetko vysvetli a vyber necha na Vas. Ochotne za vas vybavi na uradoch, co sa da, komunikuje s bankou, s Vami.. Som naozaj rada a vdacna, ze mi pomohol najst riesenia, ktore by ma ani nenapadli. Odporucam ho pre vsetkych, ktori financiam nerozumeju a potrebuju pomoct, ale rovnako aj „pokrocilym“, ktori im sice rozumeju a maju rodinne financie (celkom) dobre nastavene, ale pan Molnar Vas posunie na vyssi level 🙂 Dakujem za spolupracu
Andrej LovaszAndrej Lovasz
12:51 21 Sep 23
Kontakt na Slava som dostal od kolegyne, ktorá mi ho odporučila skrz riešenie hypotéky pre jej bývanie. Pri riešení vlastného, ale aj investičného bývania som kontaktoval Slava a vždy veľmi rýchlo, presne a špecificky navrhol najvýhodnejšie riešenie. Proaktívne sa vždy stretol, bol prítomný na stretnutiach v bankách a poradil aj v oblastiach, pri ktorých on nemal odmenu. Spokojnosť je u mňa a mojej priateľky veľmi vysoká, určite budeme v kontakte aj v budúcnosti a určite sa pobavíme aj o iných produktoch, ako je hypotéka. Ďakujem.
Katarina BaptistaKatarina Baptista
19:48 12 Sep 23
Pána Molnára sme pôvodne kontaktovali s manželom kvôli hypotéke a neustále rastúcim úrokovým sadzbám, kedy nás naša vtedajšia banka naťahovala, že máme počkať do konca fixácie o 8 mesiacov a vraj sadzby by už nemali rásť.. opak bol pravdou…Pán Molnár nám veľmi dobre poradil ohľadom výberu banky pri našom refinancovaní úveru, jej podmienok a fixácie úrokovej sadzby. Neskôr nám pomohol otvoriť druhý aj tretí piliér a krátkodobé aj dlhodobé investovanie – vďaka konzultáciám s pánom Molnárom sa pozerám na peniaze úplne inak, viac premýšľam nad nákladmi a odkladám na budúcnosť.Pán Molnár je neskutočne zorganizovaný, klobúk dolu! Nikdy na nič nezabudol, vždy prompte reagoval na akúkoľvek otázku, jednoducho profesionál. Má dokonalý prehľad o svete financií, čo bežný človek asi nemá šancu sledovať.Jediné ľutujem – že sme sa k nemu nedostali skôr, najlepšie odkedy sme začali pracovať, to by bola paráda :-)Veľmi, veľmi odporúčam tohto finančného poradcu, a neváhajte!
zuzana ulíkovázuzana ulíková
18:40 07 Sep 23
Vo financiách nie som doma, no pán Molnár ma uviedol do problematiky veľmi jasne a zrozumiteľne.Riešili sme životné poistenie a investície do ETF fondov.V rámci životnej poistky sa mu individuálne podarilo zrušiť mi výluku a prirážku za zdr. stav.Skvelý prístup.
Miroslav ValnýMiroslav Valný
18:54 05 Sep 23
Slavo je profesionál, ktorý nám ústretovo pomohol s vyriešením hypotéky i poistením domu. Dokonale sa zorientoval v našej nie úplne štandardnej situácií a veľmi rýchlo pre nás našiel vhodné a funkčné riešenie. Všetko do podrobna vysvetlí a nasmeruje ďalšie kroky. Doporučujem spoluprácu.
Sylvia KršiakováSylvia Kršiaková
20:14 06 Nov 22
V oblasti finančného poradenstva som po viacerých zakopnutiach z minulosti bola trochu skeptická, no kamarát mi na základe vlastnej pozitívnej skúsenosti odporučil finančného poradcu – Slavomíra Molnára a veru, teraz ho už odporúčam aj ja všetkými desiatimi.Ľudským prístupom, podrobným a zrozumiteľným vysvetlením možností, rýchlymi reakciami na moje otázky, ochotou a maximálnou profesionalitou si získal moju dôveru a vyriešili sme nie len úver, ale aj správne nastavenie II. piliera a neskôr, z mojej iniciatívy, aj III. pilier + životné poistenie a investície.Ak hľadáte odborníka na financie, tak Slavomír Molnár je človek na správnom mieste.
martin kadlecikmartin kadlecik
07:33 18 May 22
Slava som oslovil na základe referencií, najskôr sme spolu riešili rizikové životné poistenie, kde sme na základe mojich požiadaviek vybrali pre mňa najvýhodnejšie poistenie. Tiež investovanie mám vďaka Slavovi bez zbytočných poplatkov. Slavo je profesionál, môžem ho len odporučiť.
Juraj VydraJuraj Vydra
05:36 21 Apr 22
Super spolupraca vo vsetkych oblastiach. Dostal som nadstandartne poradenstvo, ci uz ohladne hypotek, poistenia nehnutelnosti, zivotnej poistky, ako aj dochodkovych pilierov. Slavo mi odporucil najlepsie produkty vhodne pre mna. Vzdy super rychla komunikacia. Takisto znami, ktorym som ho odporucil boli vzdy spokojni. Vrelo odporucam! 🙂
Ahmed Al HafoudhAhmed Al Hafoudh
08:20 11 Apr 22
Spolupráca na vybavení hypotéky s pánom Molnárom bola veľmi príjemná. Všetky kľúčové informácie som dostal hneď na prvom stretnutí z ktorého mi zaslal pán Molnár aj vecné zhrnutie bez „omáčok“. Po úvodnom stretnutí žiadnym spôsobom na mna netlačil a počkal kým budem pripravený pokračovať vo vybavovaní úveru.O každom kroku som bol dopredu riadne informovaný, stretnutia v banke sme stlačili na úplné minimum. Pri vzniku komplikácií so schválením úveru na strane banky sa pán Molnár obetavo vložil do riešenia problému čo zásadne prispelo k úspešnému doriešeniu úveru.Dnes už spokone bývame :-)Služby pána Molnára odporúčam každému v mojom okolí a aj Vám.
Lucia StrižincováLucia Strižincová
19:37 10 Apr 22
SLAVO JE GARANCIA KVALITY A PROFESIONALITY. Riešili sme spolu hypotéku, životné poistenie, podielové fondy, právne služby a dôchodkové piliere – svojím profesionálnym prístupom si získal u mňa maximálnu dôveru. Služby ktoré poskytuje sú vysoko odborné, spoľahlivé a komplexné. Hľadá optimálne riešenia podľa potrieb klienta, danú problematiku vie vysvetliť odborne, ľudskou rečou a odprezentovať reálne možnosti klienta. Komunikuje veľmi rýchlo a promptne, spätná odpoveď do pár minút. Odporúčam komukoľvek kto hľadá top služby, profesionalitu a osobný prístup ku klientovi.
PetraPetra
18:42 10 Apr 22
Slavo je excelentný odborník. Komunikácia – profesionálna, priateľská, pozitívna, pohotová – okamžité odpovede na email/telefonáty, v prípade urgentnej situácie komunikácia prebieha aj v rámci víkendov, na všetky otázky som dostala odbornú odpoveď a riešenie. So Slavom som riešila najprv hypotéku, v ktorej mi pomohol aj nad rámec svojich aktivít – v skratke Slavo odkomunikoval všetky úkony, ktoré bolo potrebné vykonať s bankou, právnikmi, znalcom, dokonca maklérom. Veľmi si cením, že pri riešení hypotéky bol výber banky zvolený čisto na základe mojich preferencií – žiadne nároky na pretláčanie konkrétnej banky. Neskôr som so Slavom riešila dôchodkové piliere, sporiace účty, životné poistenie, podielové fondy – všetky informácie mi boli vysvetlené od základov, otvorene, priamo. Slavovi verím v spravovaní vlastných financií a odporúčam ho každému. Slavo je precízny , spoľahlivý, zodpovedný, autentický, otvorený, extrémne rozhľadený odborník – záruka profesionality a kvality v odbore.
Lubomir KruzliakLubomir Kruzliak
09:02 16 Mar 22
Slavo nám neskutočne pomohol pri vybavovaní hypotéky. Mali sme trochu neštandardnú situáciu, kde sme riešili príjmy zo zahraničia a manželkin návrat z materskej dovolenky. Slavo našu situáciu zhodnotil a navrhol varianty riešení, ktorých bolo hneď niekoľko a spoločne sme vybrali pre nás najschodnejšiu variantu. Doporučujem jeho služby každému, kto potrebuje poradiť s hypotékou.
Jakub KuželJakub Kužel
10:57 26 Jan 22
Oceňujem ochotu pána Molnára poradiť mi s investíciami, aj keď len ako študentovi s nižšími sumami. Priateľský prístup, dobrovoľný záujem o správne nastavenie osobných financií a hlavne odbornosť ma utvrdzuje v tom, že služby pána Molnára budem využívať aj v budúcnosti pri investičnom a hypotekárnom poradenstve.
Adam LukacovicAdam Lukacovic
18:28 17 Oct 21
Slavo je profesionál vo svojej oblasti a navyše má aj veľmi ľudský a priateľský prístup a vynikajúco sa s ním komunikuje. Keď sme potrebovali vždy bol k dispozícií. Sme veľmi radi, že sme hypotéku zverili do jeho rúk. Odporúčame a ďakujeme. 🙂
Marek MešárMarek Mešár
14:09 05 Oct 21
p. Molnár pre mňa našiel riešenie neštandardnej situácie, ktorú som vopred považoval za veľmi ťažko riešiteľnú. Nemám potrebu dávať verejné recenzie, ale ako vďaku za veľmi nadštandardný servis úprimne odporúčam, absolútny profesionál a zaslúžené renomé.
Slavomír SmolkoSlavomír Smolko
12:32 03 Sep 21
Plne odporucam vyuzit odbornost a skusenosti Ing.Molnara v oblastiach, ktorym sa venuje. Mne pomohol vyrazne s refinancovanim hypoteky ako aj s riesenim dochodkovych uctov. Efektivna, profesionalna komunikacia so zodpovedajucim vysledkom. Vdaka!! ss
Janette PrétiováJanette Prétiová
20:17 07 Apr 21
So službami p. Ing. Molnára sme boli veľmi spokojní. Ocenili sme jeho maximálnu profesionalitu, organizáciu práce, rozhľadenosť v danej oblasti, promptnosť a tiež aj ochotu a ľudský prístup. Dostali sme sa k nemu na základe odporúčaní a aj my môžeme jeho služby aj naďalej odporúčať. Sme presvedčení, že o naše finančné záležitosti je u neho dobre postarané. Ďakujeme.
Roman OpinaRoman Opina
16:55 28 Feb 21
Páči sa mi jeden výrok, ktorý vystihuje veľa: ,,Ak sa chceš naučiť lietať, uč sa od orlov, nie od sliepok.“ To presne platí aj v tomto prípade, pretože ak chceš porozumieť veciam, ktorým rozumieš málo, uč sa a spolupracuj s tými najlepšími. Práve preto sme sa s manželkou rozhodli spolupracovať so Slavom, ktorý bol naša jasná voľba. Je absolútny odborník a profesionál presne v tom čo robí a ako to robí. Jednoducho človek na správnom mieste, s ktorým je naozaj radosť spolupracovať. Oceňujem jeho promptný prístup, predovšetkým v riešení situácii, ktoré nie sú jednoduché, a práve tu sa preukážu skúsenosti nadobudnuté rokmi. Z toho dôvodu sme mu zverili celé portfólio našich finančných operácii.
pavel skorecpavel skorec
13:26 30 Jan 21
Ďakujem za doterajšie profesionálne služby a podporu pri administrácii a komunikácii poistných udalostí a rovnako za odborné odpovede na naše otázky. Veľmi pozitívne vnímame nielen podporu pri nájdení vhodných riešení, flexibilitu, ale aj prínos v podobe následného servisu. Vaše služby radi využijeme aj naďalej a poskytneme odporúčania ďalším potencionálnym klientom v našom okolí.
Peter DubecPeter Dubec
18:26 30 Nov 20
Slavomír je naozaj odborník v oblasti finančného poradenstva. So všetkým veľmi ochotne pomôže, odpovedá veľmi rýchlo a je naozaj vidieť že sa danej problematike výborne rozumie. Nepokúša sa klientom nasilu predať žiaden produkt a všetko dokáže rozumne argumentovať. Slavo nám pomohol „upratať“ naše existujúce produkty a riešili sme s ním aj refinancovanie hypotéky, ktoré prebehlo až nečakane rýchlo a jednoducho 🙂 Jeho služby určite odporúčame všetkým.
Erik DirbakErik Dirbak
10:08 25 Nov 20
Pana Molnara ako financneho poradcu mozem len odporucit. Je to profesional, ktory ma vela praktickych skusenosti a skvely ludsky pristup. Mne osobne pomahal pri kupe bytu a hlavne vdaka nemu bol cely proces pre mna podstatne jednoduchsi a rychlejsi. Komplikacie, ktore boli s kupou bytu spojene (a neboli male) promptne riesil a poskytol riesenia za velmi kratky cas.
ivan kmetoivan kmeto
18:30 24 Nov 20
S pánom Molnárom mám len tú najlepšiu skúsenosť .Vybavil mi hypotéku s omnoho lepšími podmienkami ako mi ponúkala moja banka.Ja som len podpísal zmluvu.O poistení ktorému skutočne rozumie a má zhromaždených veľa dát ani nehovorím.Komunikáciav online priestore s ním aj s jeho pani asistentkou bola na jednotku a šetrí kopec času.Som rád že som ho spoznal a želám mu nech sa mu aj spoločne s jeho týmom darí.
Jakub LochmanJakub Lochman
19:42 14 Oct 20
Človek sa niekedy potrebuje popáliť na vlastnej chybe. V roku 2018 mi pán molnár bezproblémovo sprostredkoval hypotéku.S odstupom času sme sa s manželkou rozhodli pre ďaľší úver. Bola veľká chyba podávať žiadosť na vlastnú päsť. So zamietavím stanoviskom z banky na krku, sme kontaktovali pána Molnára. Aj napriek koronakríze a mnohým problematickým faktorom, máme úver vďaka pánovi Molnárovi schválený. Pán Molnár je jednoducho profesionál s úprimným a ľudským prístupom, ktorý vie čo robí. Profesionál, ktorého odporúčame každému s riešením finančných záležitostí. Ďakujeme za všetko
Juraj GrossJuraj Gross
19:13 23 Sep 20
Absolutne nestandardna uroven sluzieb na slovenske pomery. Slavo je z mojho pohladu expert vo svojej oblasti. Bavi ho to, neklame, nezavadza, nesnazi sa nanutit silou mocou nejaky produkt. A to nehovorim o jeho sikovnych asistentkach. Len tak dalej. 5*.
Andrea ZamraweAndrea Zamrawe
07:06 21 Aug 20
Pán Molnár je nielen profesionál v obore, ale má aj veľmi dobre zorganizovanú celú agendu. Vždy všetko rieši načas a podľa predchádzajúcej vzájomnej dohody, je spoľahlivý a ochotný.
viktor vinczlérviktor vinczlér
16:16 02 Aug 20
K pánovi Molnárovi som sa dostal cez moju sestru, ktorej pomohol okrem iného aj so znížením úrokov na hypotéke. Ozval som sa teda s malou dušičkou, či aj mne by vedel nejako poradiť, ako sa dopracovať k nižším úrokom. Pán Molnár bol veľmi ochotný pomôcť a aj keď tá moja hypotéka nebola cez neho, analyzoval môje možnosti a poradil mi ako na to. Po jeho radách som sa rozhodol najprv osloviť môjho osobného bankára, ktorý mi vedel ponúknuť najnižší úrok iba pod podmienkou dodatočného poistenia, o ktoré som inak nemal záujem. Túto ponuku som poslal pánovi Molnárovi a on bol znova veľmi ochotný sa mi venovať a dokázal mi za pár dní vybaviť lepší úrok bez akéhokoľvek poistenia priamo cez iného pracovníka mojej banky. Do banky som už šiel len kvôli podpisu.
Marcel JackowMarcel Jackow
04:32 27 Jul 20
So Slavom som veľmi spokojný. Je to profesionál s dobrými radami a rýchlou odozvou. Nebol žiaden problém. Pomohol nám vybaviť hypotéku aj s príjmom zo SZČO dokonca v vyšším limitom ako je štandardný 96-násobok príjmu a to počas Covid pandémie. Určite odporúčam.
Peter PázmányPeter Pázmány
14:31 07 Jun 20
Slava som našiel iba vďaka pozitívnym recenziám na internete. Vždy som bol voči poradcom skeptický, hlavne kvôli firmám ako OVB a Partners group, no Slavo je ukážkou toho, ako má dobrý poradca vyzerať. Potreboval som hypotéku a bol som si istý, že mi ju kvôli môjmu neštandardnému príjmu nedajú. Slavo mi spravil komplet analýzu možností a aj napriek negatívnemu záznamu v úverovom registry(hlúpe pozabudnutie na splatnosť jednej DPH) mi dokázal vybaviť tú najvýhodnejšiu hypotéku v expresne krátkom čase a ja som tak neprišiel o nehnuteľnosť, ktorú som potreboval rýchlo kúpiť. Odporúčam všetkými 10timi!
js_loader

Google referencie – pobočka Košice

Zuzana BoberováZuzana Boberová
19:41 09 Jul 23
S pánom Molnarom sme si prešli celé naše finančné portfólio a môžem jeho a jeho kolegov len odporúčať. Navyše nám poradil aj skvelého makléra pri predaji nášho bytu, vďaka ktorému sme zhodnotili svoje financie ešte viac. Ďakujeme ešte raz veľmi pekne.
Tomas SlavikTomas Slavik
12:52 02 Jul 23
Ahojte vsetci. Za mna vysoko odporucam. Slavo mi dal financie dokopy a stabilizoval moje vydavky. Pomihol mi setrit dost penazi cez refinanc, poistky a inevsticie. Za mna uplna dovera. Slavo vie co robi a ako sa hybe svet fimancii. Dakujem velmi pekne
Dada VagskáDada Vagská
08:21 20 Jun 23
Absolútna spokojnosť po každej stránke, či už v priamej komunikácii s p. Molnárom, alebo jeho asistentkou p. Michnovou. Veľmi mi pomohli v riešení záležitostí týkajúcich sa hypotéky, ušetrili veľa času a behačiek po úradoch. Môžem všetkým len a len odporúčať.
Martin FriedrichMartin Friedrich
08:03 31 Jan 23
Z dôvodu nárastu úrokových sadzieb medzi agustom a decembrom 2022 som sa ocitol v situácií, že mne ako SZČO zrazu nepostačoval príjem na refinancovanie hypotéky. Pán Molnár mi napriek tomu pomohol sprostredkovať kontakt na Fio banku, ktorá ako jediná mi v tom čase ponúkla podmienky, ktoré mi s mojím príjmom ako podnikateľa umožnili refinancovanie hypotéky podľa mojich požiadaviek. Túto službu ako aj ostatné poradenstvo, ktoré tomu predchádzalo, mi p. Molnár poskytol bezplatne, za čo som mu veľmi vďačný.
Martin FriedrichMartin Friedrich
07:57 31 Jan 23
Z dôvodu nárastu úrokových sadzieb medzi agustom a decembrom 2022 som sa ocitol v situácií, že mne ako SZČO zrazu nepostačoval príjem na refinancovanie hypotéky. Pán Molnár mi napriek tomu pomohol sprostredkovať kontakt na Fio banku, ktorá ako jediná mi v tom čase ponúkla podmienky, ktoré mi s mojím príjmom ako podnikateľa umožnili refinancovanie hypotéky podľa mojich požiadaviek. Túto službu ako aj ostatné poradenstvo, ktoré tomu predchádzalo, mi p. Molnár poskytol bezplatne, za čo som mu veľmi vďačný.
Jan SalaJan Sala
20:59 01 Dec 22
Maximálna spokojnosť profesionalita rýchlosť skúsenosti to všetko má tým Sláva Molnára.Ak človek rieši životné rozhodnutia ako hypotéka životné poistenie a iné tak treba ísť za najlepšími a Slavo Molnár je špička na Slovenskú.
Martina VolajováMartina Volajová
18:30 15 Apr 22
So službami pána Molnára sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme vysokú odbornosť a racionalitu pri zohľadnovaní našej životnej situácie a následnom vybavovaní hypotekárneho úveru. Taktiež pozitíve hodnotíme dostupnú komunikáciu a rýchle reakcie na naše podnety. Na záklde týchto skúsnosti sme s pánom Molnárom vyriešili aj druhý pilier, sporenie vo fondoch a životné poistenie pre našu rodinu. Jeho služby sme odporučili aj dalšim členom našej rodiny, priateľom a známym.
Marko PalušekMarko Palušek
18:53 08 Feb 22
Pán Molnár nám riešil hypotéku, životnú poistku, druhý pilier a investičné portfólio. Vo všetkom som bol maximálne spokojný. Konkrétne mám na mysli osobný prístup, vysvetlenie danej problematiky, spôsob komunikácie ako aj odborné znalosti. Má okolo seba tím šikovných ľudí, ktorí nám pomohli dotiahnuť dané papierovačky do úspešného konca – všetko presne zorganizované. Mám skúsenosť aj s inými finančnými poradcami a musím povedať, že pán Molnár hraje úplne inú ligu.
Ondrej VerešOndrej Vereš
18:53 17 Sep 21
Slava ako skutočne dobrého finančného poradcu nám odporučili naši známi a ako mladý pár sme s ním riešili komplexné finančné poradenstvo- ohľadom dôchodkových pilierov, hypotéky aj životného poistenia.Jeho prístup hodnotíme veľmi pozitívne, má skutočne prehľad ohľadom aktuálnej ponuky jednotlivých finančných produktov na trhu a vie to dobre vysvetliť aj neodborníkovi.A hlavne, nič sám od seba neponúka, až kým človek sám neprejaví záujem o danú vec. Ani nepresviedča, len dá svoj pohľad, ale necháva rozhodnutie na klientovi.Tiež sa nám páči, že vybavuje aj administratívne záležitosti, z našej strany stačili už len podpisy.Takže za nás veľká spokojnosť, v prípade potreby vieme na koho sa obrátiť.
Štefan DemkoŠtefan Demko
06:36 17 Aug 21
Riešili sme hypotéku, životné poistenie a investovanie do ETF fondov – v každej z týchto oblastí som bol maximálne spokojný. Odborné vedomosti na najvyššej úrovni, ústretovosť k zákazníkovi – na každú moju otázku som dostal vyčerpávajúcu odpoveď hoci aj vo večerných hodinách. Slavomír je bystrý človek, komunikačne veľmi zdatný, v mojom prípade veľmi šikovne vyriešil neštandardnú situáciu (hypotekárny úver pri krátkej dobe podnikania) najlepším dostupným riešením na trhu. Čo je v dnešnej uponáhľanej dobe najdôležitejšie – bolo o mňa výborne postarané, dostal som načas kompletný servis a nemusel som riešiť vôbec nič nad rámec mojich rozhodnutí. Neviem si predstaviť lepší finančný servis.
Boris FialaBoris Fiala
14:18 16 Jun 21
Pán Molnár nám pomáhal so zabezpečením hypotekárneho úveru na našu stavbu. Naša situácia bola neštandardná v tom, že momentálne žijeme mimo územia SR a zároveň nie sme rezidenti SR. K tomu, samozrejme, všade okolo nás zúrila pandémia a s ňouaj často sa meniace pravidlá a obmedzenia, hlavne čo sa týka poskytovaniaúverov pre nerezidentov SR / EU. Pán Molnár bol s nami v pravidelnom kontaktea posielal nam časté informácie, a tak v momente keď sa pravidlá pre nerezidentov uvoľnili, vedeli sme podať žiadosť o hypotéku. Prešiel s nami všetky podrobnosti ohľadom úveru, bol dostupný, promptne odpovedal na naše otázky, a ku koncu predpripravil všetky úkony tak, že jediný krok z našej strany bolo podpísanie úverových zmlúv. Pána Molnára veľmi odporúčame a plánujeme sa na neho obrátiť vždy, keď budeme niečo ohľadom finančných služieb potrebovať.
Katarina FialovaKatarina Fialova
00:23 01 Apr 21
P. Molnara a jeho team určite odporúčam všetkými desiatimi. Riešili sme spolu poistenie, DDS a hypotéku. Všetko išlo rýchlo, hladko a hlavne som bola spokojná so všetkými riešeniami a službami. Ku každej riešenej veci som vždy dostala podrobne info, rýchlu odpoved a veľkú pomoc s vybavovaním všetkých potrebných úkonov, ušetrili mi neskutočne veľa casu.P. Molnarovi a jeho asistentke Katke patrí velka vďaka a určite viem, že aj v budúcnosti sa na nich obratim.
Martin BursakMartin Bursak
11:19 31 Dec 20
Pán Molnár je naslovovzatý profesionál. Okrem toho, že má dokonalý prehľad o problematike, jeho prednosťami oproti iným sú hlavne rýchlosť s akou reaguje na požiadavky a jeho non-stop dostupnosť či už mailom alebo telefonicky. Takisto oceňujem, že finálny výber stále necháva na klienta. Doteraz najlepší poradca s ktorým som mal tú česť pracovať. Vrelo odporúčam, nebudete ľutovať.
Marián MacháčekMarián Macháček
06:15 03 Dec 20
Profesionálne poradenstvo v širokej škále finančných produktov. Aj v momentálnej kríze sa nám podarilo dostať k 90% financovaniu hypotéky. Vrelo odporúčam a ďakujem za dlhodobú spoluprácu a rady 😉
Miroslav SomošiMiroslav Somoši
12:27 27 Nov 20
Pán Molnar aj s jeho tímom pre mna vybavovali hypotekárny úver od A po Z.Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez problémov. Skvelá komunikácia, dokážu poradiť a nastaviť všetko na mieru za čo im patrí obrovská Vďaka. Som veľmi spokojný a odporúčam všetkým, ktorý potrebuju pomôcť a poradiť v oblasti financií.
Peter KonečnýPeter Konečný
19:09 25 Nov 20
Vynikajuci ludsky pristup, financny prehlad a vzdy okamzita reakcia na moje otazky rozneho druhu. Urcite p. Molnara odporucam. Sprostredkoval mi hypoteku a zivotne poistenie pri ktorom isiel naozaj do kazdeho detailu.
Marek PilarcikMarek Pilarcik
19:11 24 Nov 20
Slavo a jeho tim su proste TOP v obore. Nejedna sa iba o moj nazor, ale ocenuju ho aj u konkurencii ci v realitkach ako zaruku absolutnej kvality. Najviac ocenujem pohodlie, ktore som jeho sluzbami ziskal (vsetko vyriesite osobne alebo aj online) a ci uz ide o zabezpecenie dochodku, uspor, hypoteky, PZP a pod, priebeh je vzdy perfektny – hlbkova analyza trhu a vysvetlenie moznosti -> odporucenie najvyhodnejsej varianty a optimalizacia celkovych financii -> uz iba podpis na predvyplnenych zmluvach a z mojej strany je vsetko hotovo, zvysok vybavia a obehaju za vas. Nemozem proste dostatocne vynachvalit…
Maroš AmbrozyMaroš Ambrozy
17:05 24 Nov 20
Veľká spokojnosť. Profesionálny a ľudsky prístup, odbornosť. Ukážková spolupráca. Ďakujem.
Peter FialkaPeter Fialka
09:51 08 Jun 20
… týmto by som chcel ubezpečit čitateľa tejto recenzie, že práve natrafil na najlepšieho finančného poradcu „široko-daľeko“, píšem to s úplným presvedčením a maximálnou úprimnosťou. Poznám Slavomíra už dlhšie a viem, že v každom prípade dáva svoje maximum, vysvetlí daný finančný produkt zrozumiteľne, naozaj Vám ho nastaví na základe dôsledných analýz. Mne osobne pomohol aj v získaní hypo. s najlepšími možnými podmienkami na trhu a moja Veľká Vďaka patrí aj za poradenstvo ohľadne životného poistenia. Na koniec už len toľko, že on a jeho team – ako ani mna – Vás určite nikdy nesklame, takže voľba je jasná. 🙂
Miro BondraMiro Bondra
20:47 12 Jan 20
Keďže väčšinu roka žijem a pracujem v zahraničí nebolo pre mňa jednoduché (najmä z časových dôvodov) vybaviť si hypotéku na Slovensku. Hypotekárny poradcovia v bankách ktoré som navštívil neboli veľmi nápomocný a dokonca mi dvaja hypotekárny poradcovia tej istej banky poskytli rôzne informácie. Preto som sa po menšom prieskume obrátil na pána Molnára. Nemal som, po predchádzajúcich skúsenostiach, „veľké oči“ a tak som bol poskytnutými službami veľmi milo prekvapený! Vedomosti pána Molnára o hypotekárnych produktoch jednotlivých bánk na Slovensku ďaleko predčili vedomosti všetkých hypotekárnych poradcov, s ktorými som sa v danom období stretol. „V okamihu“ zhodnotil moju situáciu a ponúkol mi hypotéku s podmienkami, s akými som, priznám sa, ani nerátal. Ešte aj v tomto okamihu som bol trošičku skeptický, či sa mi podarí hypotéku za daných podmienok skutočne dostať, ale veľmi rýchlo som pochopil, že som sa stretol so skutočným profesionálom! Hypotéku som dostal veľmi rýchlo, pán Molnár v podstate všetko vybavil, bol veľmi nápomocný a dokázal poradiť a nájsť riešenie KAŽDEJ situácie. Hypotéku mi vlastne vybavil on, ja som mu len doniesol zopár dokumentov o ktoré ma požiadal :-).Musím povedať že s takýmto profesionálnym a odborným, ale zároveň aj ľudským prístupom som sa v našich končinách snáď ešte nestretol. Určite odporúčam pána Molnára každému, kto ma záujem o akýkoľvek finančný produkt. Dal by som aj 10* ak by sa dalo!!!
Stanislav SabolStanislav Sabol
13:08 08 Oct 19
Velky odbornik, skvela komunikacia, casto aj vo vecernych hodinach a pocas vikendu. Ponukol viacero moznosti, netlacil, detailne vysvetlil, poukazal na vsetky pre a proti a rozhodnutie nechal na mna. Nikdy som nemal vztah k financnym poradcom, ale svoj postoj som musel zmenit. Vrelo odporucam kazdemu
Matej PapíkMatej Papík
06:46 10 Sep 19
Rychlost, profesionalita, bezproblemova komunikacia. Hladky priebeh celeho procesu a hypoteka vybavena napriek prijmu z podnikatelskej cinnosti. Spokojnejsi byt nemozem 🙂
Viktor HankoViktor Hanko
06:04 21 Mar 19
Slavo ma vyborne odborne znalosti a velmi dobre analyzovane financne produkty a preto mu plne doverujem v nasej spolupraci. Riesime spolu vsetky svoje financie a vdaka jeho proaktivnemu pristupu je vybavene vsetko velmi rychlo. Velmi ocenujem jeho ludsky pristup a hlavne flexibilitu.
Maros SedlacekMaros Sedlacek
09:56 09 Jan 19
Slavo mi veľmi pomohol pri vybavení neštandardnej hypotéky, čím mi ušetril tisíce EUR, za čo som mu vďačný. Oceňujem jeho odborný a vecný prístup a taktiež fakt, že vyvíja online nástroje pre finančný trh, ktoré ho zásadným spôsobom inovujú, čo je aj zárukou jeho vysokej odbornosti a profesionality.
Robert CarnanskyRobert Carnansky
15:38 08 Jan 19
Slavo mi poskytol kompletne informacie k hypotekarnym produktom a mal proaktivny pristup. Neustale sa informoval o tom ako sa vyvija moja ziadost a mozem ho plne odporucit. Vystihuje ho zodpovednost, proaktivita, doslednost. Hlavne ludia, ktori sa neorientuju vo financnych produktoch jeho pomoc ocenia.
Lucia KlasovaLucia Klasova
17:41 08 Apr 18
So Slavom som mala možnosť riešiť svoje financie, poistenie a hypotéku. Cením si jeho odbornosť, ochotu, trpezlivosť a schopnosť vysvetliť informácie a dôvody rozhodnutí dopodrobna aj takému finančnému analfabetovi ako som ja. Ku každému klientovi pristupuje individuálne t.j. „šije mu na mieru“. Jeho služby sú až nadštandardné – napísal mi výpovede zmlúv, vybavil poistenie bytu k hypotéke a aj súdneho znalca. Myslí naozaj na všetko, čo ocení aj zaneprázdnený človek. Je maximálne časovo flexibilný, nerobilo mu problém stretnúť sa aj vo večerných hodinách. Asistentka je tiež ochotná a obratom odpovedá na dotazy a otázky. Som rada, že na Slovensku je človek ako Slavo, ktorý navracia finančnému poradenstvu dôveru a odbornosť. Vidno, že sa svojej práci venuje s láskou a záujmom.
js_loader