Ľubomír Korijkov

[email protected]
0917 546 923

Ľubomír Korijkov

realitný maklér

o mne

Investovanie do nehnuteľností vnímam z dlhodobého hľadiska ako najbezpečnejšiu úschovu svojich prostriedkov. Bývanie je potrebou každého z nás a v priebehu života je to veľmi dôležitý krok, ktorý môže ovplyvniť náš život do budúcnosti. Je veľmi dôležité analyzovať a vedieť predvídať ako sa bude trh s nehnuteľnosťami v danej lokalite vyvíjať. Trh s nehnuteľnosťami má veľa špecifík a cenu ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré je dobré poznať a vedieť sa v nich orientovať.

Vyštudoval som Ekonomickú univerzitu v Košiciach a počas vysokej školy ma fascinovalo investovanie a zhodnocovanie prostriedkov prostredníctvom nehnuteľností a zaujímal som sa o vývoj cien nehnuteľností. 

V oblasti realít pôsobím od roku 2017 a za toto krátke obdobie som sa stal niekoľkokrát maklérom mesiaca v rámci siete CENTURY 21 a v súčasnosti sa snažím čo najlepšie premieňať sny o bývaní na skutočnosť. Svojím klientom poskytujem maximálny servis a aktuálne dôležité informácie potrebné k rozhodnutiu či danú nehnuteľnosť kúpiť, predať resp. prenajať.

 V živote sa riadím mottom: „Neúspech ma nikdy nezlomí, ak je moje odhodlanie uspieť dostatočne silné“

Pôsobenie

košický a prešovský kraj